Autori Tema: fshije  (Lexuar 985 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
fshije
« Me: Shkurt 16, 2008, 12:36:02 MD »
fshije
« Redaktimi i Fundit: Qershor 13, 2008, 12:52:28 PD nga sala »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Antique / Έλενα Παπαρίζου diskografia
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 16, 2008, 05:05:22 MD »
sala boll u lodhe ore burre . Mjafton te shkosh te www.nastradini.com/kerko/ dhe i ke te gjitha keto albume  ;D

Ja Antique: http://www.nastradini.com/kerko/index.php?search=antique
Plot me muzike te sajen eshte  :o
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !