Autori Tema: fshije  (Lexuar 1023 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sala

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1241
  • Popullariteti: 10
fshije
« Me: Shkurt 07, 2008, 07:46:15 MD »
fshije
« Redaktimi i Fundit: Qershor 13, 2008, 12:57:27 PD nga sala »

Jashtë Linjë Sweet_Memory

  • GoC TirOnCe 4ever
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1922
  • Popullariteti: 1
  • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Lenny Kravitz - Discography meqe sweete deshte albumin e funit urno
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 07, 2008, 09:06:30 MD »
rrofsh lali  tani po i degjoj .dedikim me kte kengen qe po  degjoj;D
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE