Autori Tema: Deep Purple - Machine Head (1972)  (Lexuar 861 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Deep Purple - Machine Head (1972)
« Me: Shkurt 09, 2008, 11:35:41 MD »


Deep Purple - Machine Head (1972)

--------------------------------------------------------------------------------
1. Highway Star
2. Maybe I'm a Leo
3. Pictures of Home
4. Never Before
5. Smoke on the Water
6. Lazy
7. Space Truckin'

Shkarko