Autori Tema: Black Sabbath - TYR (1990)  (Lexuar 884 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Black Sabbath - TYR (1990)
« Me: Shkurt 09, 2008, 11:40:01 MD »


Black Sabbath - TYR (1990)

--------------------------------------------------------------------------------
1- Anno Mundi (The Vision)
2- The Law Maker
3- Jerusalem
4- The Sabbath Stones
5- The Battle of Tyr
6- Odin's Court
7- Valhalla
8- Feels Good to Me
9- Heaven in Black

Shkarko