Autori Tema: Black Sabbath - The Eternal Idol (1987)  (Lexuar 847 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Black Sabbath - The Eternal Idol (1987)
« Me: Shkurt 09, 2008, 11:44:26 MD »


Black Sabbath - The Eternal Idol (1987)

--------------------------------------------------------------------------------
1. The Shining
2. Ancient Warrior
3. Hard Life To Love
4. Glory Ride
5. Born To Lose
6. Nightmare
7. Scarlet Pimpernel
8. Lost Forever
9. Eternal Idol

Shkarko