Autori Tema: Black Sabbath - Paranoid (1970)  (Lexuar 808 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Black Sabbath - Paranoid (1970)
« Me: Shkurt 09, 2008, 11:37:53 MD »Black Sabbath - Paranoid (1970)

--------------------------------------------------------------------------------
War Pigs/Luke's Wall
Paranoid
Planet Caravan
Iron Man
Electric Funeral
Hand of Doom
Rat Salad
Jack The Stripper/Fairies Wear Boots

Shkarko