Autori Tema: Black Sabbath - Master Of Reality (1971)  (Lexuar 912 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Black Sabbath - Master Of Reality (1971)
« Me: Shkurt 09, 2008, 11:53:37 MD »


Black Sabbath - Master Of Reality (1971)

--------------------------------------------------------------------------------
1. Sweet Leaf
2. After Forever
3. Embryo
4. Children Of The Grave
5. Orchid
6. Lord Of This World
7. Solitude
8. Into The Void

Shkarko

Jashtë Linjë sala

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1241
  • Popullariteti: 10
Black Sabbath - Master Of Reality (1971)
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 10, 2008, 08:05:12 PD »
nice nice  ju fute punes mesa shof po sdo ishte me mire ti fusje ne nje post te gjitha kto  ;)
deri sa jon i njejti grup une edhe kur del noi gjo e re nga ata qe kom vu i fus ke posti meparshem :)