Autori Tema: Black Sabbath - Born Again (1983)  (Lexuar 886 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Black Sabbath - Born Again (1983)
« Me: Shkurt 09, 2008, 11:49:33 MD »


Black Sabbath - Born Again (1983)

--------------------------------------------------------------------------------
1- Trashed
2- Stonehenge
3- Disturbing the Priest
4- The Dark
5- Zero the Hero
6- Digital Bitch
7- Born Again
8- Hot Line
9- Keep It Warm

Shkarko