Autori Tema: Alban shkurti, kengetari njohur shqiptar :P  (Lexuar 3615 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
« Redaktimi i Fundit: Janar 04, 2010, 01:27:49 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë visi33

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Alban shkurti, kengetari njohur shqiptar :P
« Pergjigju #1 Me: Janar 09, 2010, 06:38:11 MD »
Ju pershendes shum nga Gjakova, ne radh te par nuk e dini se qfar njeriu eshte ky Alban Shkurti, ky esht eme prejardhje nga Prizereni kurse nanen e ka nga Gjakova, mos e leni e gjith ky web te bjer ne ndeshkim te disa personave te pa autorizuar se e njohfim shum e shum mir ket kengetar te deshtuar dhe me nje fjal as te parin e as te mramin se ka pas kengetar thjesht ka qen me nje Radio lokale  qe quhet RadioGjakova ka punu si dj rrespeket per ju me za jam tu qesh se kur koka ba ky kengetar ju kisha lut hudhjani ne mbeturina ket album gjith te mirat tung

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Alban shkurti, kengetari njohur shqiptar :P
« Pergjigju #2 Me: Janar 10, 2010, 12:07:44 PD »
Ju pershendes shum nga Gjakova, ne radh te par nuk e dini se qfar njeriu eshte ky Alban Shkurti, ky esht eme prejardhje nga Prizereni kurse nanen e ka nga Gjakova, mos e leni e gjith ky web te bjer ne ndeshkim te disa personave te pa autorizuar se e njohfim shum e shum mir ket kengetar te deshtuar dhe me nje fjal as te parin e as te mramin se ka pas kengetar thjesht ka qen me nje Radio lokale  qe quhet RadioGjakova ka punu si dj rrespeket per ju me za jam tu qesh se kur koka ba ky kengetar ju kisha lut hudhjani ne mbeturina ket album gjith te mirat tung

Po ne e dim shume mire qe nuk eshte kengetar famoz, perndryshe nuk do te na dergonte email per te publikuar kenget e tije.

Thjesht nuk na kushton asgje te reklamojme disa kengetare te rinje shqiptar dhe e bejme me gjithe qejf ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.