Autori Tema: Vetem muzike Rock !!!  (Lexuar 28488 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vetem muzik Rock !!!
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 05, 2009, 10:40:08 MD »
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vetem muzik Rock !!!
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 05, 2009, 10:43:31 MD »
kerkoj ndjese per videoklipin por nuk e kam gjetur ndryshe.
dhe.... tem shume interesante.... :D


keto te dyja jane kenget qe me kane magjepsur nga teksti!....
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vetem muzik Rock !!!
« Pergjigju #17 Me: Dhjetor 05, 2009, 11:00:30 MD »


me kete keng pershendes cunat e mamit te kopshtit ton nastradini... :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vetem muzik Rock !!!
« Pergjigju #18 Me: Dhjetor 05, 2009, 11:10:43 MD »
:D
dhe kjo eshte per te gjith besimtaret e zotit.... :D

ahh dhe nje gje. fillon ne minuten e 1.30! :D pershndetja!
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 05, 2009, 11:16:51 MD nga eri_fr »
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vetem muzik Rock !!!
« Pergjigju #19 Me: Dhjetor 06, 2009, 01:42:48 PD »


ero  hard rock??   [mrgreen]
t'persh me kte rast me tekstin e kenges  lol

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #20 Me: Dhjetor 06, 2009, 01:56:30 PD »Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #21 Me: Dhjetor 07, 2009, 12:54:52 PD »

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #22 Me: Dhjetor 07, 2009, 01:29:25 PD »Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #23 Me: Dhjetor 07, 2009, 02:10:19 PD »There,s something cold and blank behind her smile
She's standing on an overpass
In her miracle mile

"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself

Her mouth was an empty cut
And she was waiting to fall
Just bleeding like a polaroid that
Lost all her dolls
(coma):
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #24 Me: Dhjetor 07, 2009, 02:16:52 PD »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #25 Me: Dhjetor 07, 2009, 02:20:45 PD »
The fall of Adam

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #26 Me: Dhjetor 07, 2009, 02:27:18 PD »
 [tongue3]

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #27 Me: Dhjetor 07, 2009, 11:07:13 MD »
bleri... te komplimentoj per kengen e 3. ishte e vecante!

ja dhe kjo per ty...

...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #28 Me: Dhjetor 07, 2009, 11:09:14 MD »
.....   [battingeye] [cheers] [bestfriends]  [rose]
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Vetem muzike Rock !!!
« Pergjigju #29 Me: Dhjetor 08, 2009, 12:51:40 PD »
bleri... te komplimentoj per kengen e 3. ishte e vecante!

ja dhe kjo per ty...
nuk e kisha degjuar ndo1 her
flmd, sh. e bukur :)