Autori Tema: Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!  (Lexuar 5105 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #15 Me: Korrik 05, 2011, 10:19:58 MD »

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #16 Me: Korrik 05, 2011, 10:23:03 MD »
lol Bea nuk eshte kush poston me shume... po me te bukurat :P

Kjo eshte klas si klip :D


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #17 Me: Korrik 05, 2011, 10:25:37 MD »


Po hiqi meqe ste pelqejne ,,, mua keto me pelqejne ti fshiji dhe te shohim pastaj.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #18 Me: Korrik 05, 2011, 10:37:26 MD »

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #19 Me: Korrik 14, 2011, 09:25:34 MD »


 [blushing]
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #21 Me: Dhjetor 23, 2011, 10:04:24 MD »


« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 23, 2011, 10:07:34 MD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Postoni videoklipet me vallezimet tuaja te preferuara!
« Pergjigju #22 Me: Qershor 06, 2014, 06:24:40 MD »
    <dance together> <dance together>
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein