Autori Tema: Pershendetje me video ...  (Lexuar 1525 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pershendetje me video ...
« Me: Korrik 04, 2012, 08:46:18 MD »
Pershendes Xhonin me ...


Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pershendetje me video ...
« Pergjigju #1 Me: Korrik 04, 2012, 09:15:51 MD »