Autori Tema: - PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-  (Lexuar 105864 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Me: Gusht 25, 2007, 07:54:20 PD »
Pershendes Nastradini-n (ate njeshin, e di vete ai per ke e kam fjalen une;) ) me kengen:Claudio Baglioni - questo piccolo grande amore
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1 Me: Maj 20, 2010, 09:00:47 MD »
Per keta/keto qe jane online.

Kjo nuk eshte tamam kenge por eshte diçka e veçante ;)

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #2 Me: Maj 20, 2010, 09:30:44 MD »
Per klonen me kongen.....si m je bo mi t morsha t keqen  [laugh1] [bestfriends] [kisss2] [kisss2]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #3 Me: Maj 20, 2010, 10:01:26 MD »
Per klonen me kongen.....si m je bo mi t morsha t keqen  [laugh1] [bestfriends] [kisss2] [kisss2]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
edhe  une  me  kte  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #4 Me: Maj 20, 2010, 10:30:42 MD »
Per klonen me kongen.....si m je bo mi t morsha t keqen  [laugh1] [bestfriends] [kisss2] [kisss2]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
edhe  une  me  kte  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]evallah
t rujt zoti t rujte  [rlmao] [rlmao] [teethsmile] [givelove]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #5 Me: Maj 20, 2010, 10:34:58 MD »
thabelinen [grin1]
!
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #6 Me: Maj 20, 2010, 11:16:43 MD »
Sheqerken.. [teethsmile]


Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #7 Me: Maj 21, 2010, 12:00:17 PD »


Pershendetje per nje djale, Gezuar Ditelindjen. :)

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #8 Me: Maj 22, 2010, 11:58:32 PD »
Ja per kete djalin siper qe thote Mistrecja. Sa me shume shendet, fat, dashnore, dhe para :D

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #9 Me: Maj 22, 2010, 12:00:29 MD »
...............
« Redaktimi i Fundit: Maj 22, 2010, 09:43:11 MD nga Vagabonda »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #10 Me: Maj 22, 2010, 01:21:10 MD »
Per te gjithe gocat e forumit qe i kemi shume te mira :D
Massari - Body Body [ OFFICIAL MUSIC VIDEO ]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #11 Me: Maj 22, 2010, 08:01:38 MD »


Pershendetja shkon per ata qe e pelqejne kete kenge  [clap3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #12 Me: Maj 22, 2010, 08:18:15 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #13 Me: Maj 22, 2010, 08:28:05 MD »
per ata qe e pelqejn
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #14 Me: Maj 22, 2010, 08:30:20 MD »
Pershendes  Shoferin