Autori Tema: - PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-  (Lexuar 112808 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë di_angelo

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 76
 • Popullariteti: 4
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #60 Me: Qershor 17, 2010, 11:22:57 PD »
......


Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #61 Me: Qershor 18, 2010, 09:38:56 MD »
pershendes te gjithe ata qe i dua dhe me duan


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #62 Me: Qershor 20, 2010, 01:08:42 MD »
Persh eskluzive per iness ,,, ALEGRIN ,,,sweet,,,vissin ...zbavituniiiiiiiiiii  [party] [party] [party]


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #63 Me: Qershor 21, 2010, 01:46:18 MD »
per minatorin

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #64 Me: Qershor 23, 2010, 02:51:53 MD »
Prsh njerin jasht forumit :-\

♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #65 Me: Qershor 23, 2010, 04:18:27 MD »
Pershendes gjith ata qe jane online .


 

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #66 Me: Qershor 26, 2010, 11:51:23 PD »
kushen time [bestfriends] [cheers]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #67 Me: Qershor 26, 2010, 12:40:48 MD »
Prsh Kushon  [smiley1]
 

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #68 Me: Qershor 28, 2010, 10:47:44 PD »
per kushen [bestfriends] :)

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #69 Me: Qershor 28, 2010, 11:21:51 PD »Per mr. driver [teasing] [whisteling]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #70 Me: Qershor 28, 2010, 11:27:36 PD »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #71 Me: Qershor 28, 2010, 11:58:08 PD »
Per femrat shqiptare ;)
MR ELVIS PER FEMRAT SHQIPTARE

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #72 Me: Qershor 28, 2010, 08:33:30 MD »
...ata qe ja vlen  ;) ;) ;)


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #73 Me: Qershor 28, 2010, 11:38:11 MD »
X njerezit e nates. [cheesy1]


Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #74 Me: Qershor 29, 2010, 09:19:24 MD »
pershendes Niklen kete  keng  [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [hugs]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA