Autori Tema: - PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-  (Lexuar 111664 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1260 Me: Gusht 27, 2013, 11:01:01 MD »
n00b.  [coolthumb]  [mrgreen]


Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1261 Me: Gusht 28, 2013, 05:17:21 MD »
Morphine  [bigok]  [mrgreen]


Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1262 Me: Dhjetor 06, 2013, 01:51:05 MD »
Kujt ti pelqej :)


Jashtë Linjë tirons me tabon

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1263 Me: Shkurt 02, 2014, 12:31:25 MD »
Te gjith meqe nuk ju njoh  mire

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1264 Me: Shkurt 04, 2014, 06:50:43 MD »


Pershendes Laben  [tongue3] [tongue3]

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1265 Me: Shkurt 10, 2014, 10:16:18 MD »
Pershendes Laben  [tongue3] [tongue3]

Mua? LOL Rrofsh.

Persh dhe ty :)


Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1266 Me: Shkurt 15, 2014, 02:31:35 MD »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1267 Me: Shkurt 16, 2014, 12:22:28 PD »
Vlonjate. I' ve been missing you.  [shpulle]
 Idagraphy tkam zemer.  [lovestruck]
Naq vagabondja ime  [givelove]
Inessa patriotja ime  <kissing lips>
Donche  [givelove]
Mistrecja beratit [kisss2]
Shoferin, beqarin dhe trapin.
Kto kane lene kujtime te bukura tek une  [lovestruck]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 16, 2014, 12:27:43 PD nga ♥♥Dark_EyEs♥♥ »

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1268 Me: Korrik 13, 2014, 10:34:46 PD »


Per te gjithe yjet e nastros :)
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1269 Me: Korrik 13, 2014, 07:39:16 MD »


Per te gjithe yjet e nastros :)
Po ne qe s'jemi yje s'do na pershendesesh  :)

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1270 Me: Tetor 10, 2014, 03:31:34 MD »

Pershendetje per te gjithe grupin aktiv qe nga 2010
Ndjej mungesen e kohes  se kendshme qe kalonim ketu :)
Uroj qe gjithsecili te jete  mrekullish mire me te dashurit e zemres!
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1271 Me: Tetor 15, 2014, 09:40:37 MD »
...ke do e degjoje

« Redaktimi i Fundit: Tetor 15, 2014, 10:24:21 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1272 Me: Shkurt 13, 2015, 09:43:16 MD »
Si punim i 1 nuk e kam bo keq, si mendoni :)