Forumi Nastradini

Arti , Dituria dhe Kultura => Muzika => Tema është filluar nga: SeCuRiTy ne Qershor 03, 2008, 12:57:48 PD

Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 03, 2008, 12:57:48 PD
Mendoj per me shume gjaller..ketu kercehet:)
hajd vallen po e nis une me Blerinda
kush do tkerceje eshte i mirpritur por vetem se me i kusht nuk lejohen persona tek duhen te behen cift per te hyre ne valle zgjidhni partnerin/partneren tuaj dhe jeni te mirpritur:)
je pershendes tegjitheveeeeeeeeeeeeeeee:)

http://www.youtube.com/v/UUFYNxCUKE8&hl=en
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 03, 2008, 01:03:24 PD
iiiiiiiiiiiiiiiiii Kjo Malina si fytyre sme pelqen hic mua >:(
por si trup ama eshte mmmmmmmmmmmm nice:D
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 08, 2008, 12:52:00 MD
si e tund sumen  ka dhe icik dhe ndahet n'dysh e shkreta ;D

une s'du valle me pelqen tjeter stil i te kercyeri ;) po jo me ty ;D
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 08, 2008, 12:53:07 MD
http://www.youtube.com/watch?v=bbfdGJNhLMc

budha bar
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 08, 2008, 07:05:05 MD
blerinda morim i valle yllo?
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 08, 2008, 09:59:10 MD
http://www.youtube.com/watch?v=iOuH03WOZoo

ja ku e ke Cilin hihihii
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 09, 2008, 12:44:12 PD
ca cili thu mi??....un me mir e edi se e kepus e ke kjo se f|_|s se kjo u ka bo si puset mu...:)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: SeCuRiTy ne Prill 25, 2009, 10:07:37 PD
sa deshire kam te kerceja vecse njeher..me dike qe e dua me shume se gjithcka.!!!
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: *Bleri* ne Maj 03, 2009, 04:42:52 MD
po ngadal ti si s'ka ja shif 1 her  [winningdance] [winningdance]

http://www.youtube.com/watch?v=DY1k9D7MBew

 [rlmao]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: n___a ne Maj 07, 2009, 07:10:10 MD
http://www.youtube.com/watch?v=YMB1FcGAo0Y#noexternalembed&hl=en&fs=1 (http://www.youtube.com/watch?v=YMB1FcGAo0Y#noexternalembed&hl=en&fs=1)

        [winningdance] [winningdance]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Beqari ne Maj 08, 2009, 12:36:02 PD
http://www.youtube.com/watch?v=Go1OY1yjIUU#noexternalembed&hl=en&fs=1&rel=0 (http://www.youtube.com/watch?v=Go1OY1yjIUU#noexternalembed&hl=en&fs=1&rel=0)

http://www.youtube.com/watch?v=Zv8O8qJVO0E#noexternalembed&hl=en&fs=1&rel=0 (http://www.youtube.com/watch?v=Zv8O8qJVO0E#noexternalembed&hl=en&fs=1&rel=0)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Pershendetje ne Gusht 13, 2009, 03:40:06 MD
http://www.youtube.com/watch?v=C1Agow1C8lU
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: n___a ne Gusht 13, 2009, 03:46:08 MD
http://www.youtube.com/watch?v=-PVVN9S7msc#noexternalembed&hl=en&fs=1 (http://www.youtube.com/watch?v=-PVVN9S7msc#noexternalembed&hl=en&fs=1)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Amy ne Shtator 11, 2009, 06:23:25 MD
http://www.youtube.com/watch?v=AU0Zxt2AwT4&feature=related
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: n___a ne Shtator 11, 2009, 06:27:27 MD
http://www.youtube.com/watch?v=sjTERMqgVOA#noexternalembed&hl=en&fs=1 (http://www.youtube.com/watch?v=sjTERMqgVOA#noexternalembed&hl=en&fs=1)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: *Bleri* ne Nëntor 16, 2009, 02:12:13 MD
http://www.youtube.com/watch?v=ygctbqBijFk

 [happydance]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Prill 13, 2010, 05:53:19 MD
http://www.youtube.com/watch?v=HOXzAS_zKGg&feature=player_embedded

 [zbye]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: human-5TCHseries ne Prill 22, 2010, 07:25:52 MD
Sazani Times-Mu ke vorri bomit (http://www.youtube.com/watch?v=MqL9afX1pJ0#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: human-5TCHseries ne Prill 22, 2010, 07:30:43 MD
Bujar Cici - Cimi cimi ca (http://www.youtube.com/watch?v=czYgSB3JLfo#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Peqinsja_Omel ne Prill 22, 2010, 07:34:50 MD
sa deshire kam te kerceja vecse njeher..me dike qe e dua me shume se gjithcka.!!!
po he pra mo kur do kercesh se spo shof gjo una
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: human-5TCHseries ne Prill 22, 2010, 07:38:46 MD
Artiola Toska - Osmon Aga Aheng Tironas (http://www.youtube.com/watch?v=xsMKCpB9_E4#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: SeCuRiTy ne Prill 22, 2010, 08:12:12 MD
sa deshire kam te kerceja vecse njeher..me dike qe e dua me shume se gjithcka.!!!
po he pra mo kur do kercesh se spo shof gjo una
Pse ke nai menje te keqe ti?
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 16, 2010, 10:00:35 MD
http://www.youtube.com/watch?v=ZoZjV4EOMwg

 [party] [party] [party]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: qapkeni ne Maj 16, 2010, 10:02:01 MD
http://www.youtube.com/watch?v=ZoZjV4EOMwg

 [party] [party] [party]

po ti  mi vetem kerxen
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 16, 2010, 10:03:56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=uqSxh69HmC8

 [bananarocker] [bananarocker] [bananarocker]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Qershor 02, 2010, 10:40:49 MD
http://www.youtube.com/watch?v=nJn5lmnQhdE

 [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Dhjetor 05, 2010, 05:17:09 MD
Akon - Smack That ft. Eminem (http://www.youtube.com/watch?v=bKDdT_nyP54#ws)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 06, 2010, 02:57:55 MD
http://www.youtube.com/watch?v=VZyjcX7JnU0&feature=related
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: mondiana ne Janar 30, 2011, 01:01:13 MD
Ec aty.......edhe kjo po kercen o te keqen.......Hajde nje turbo Tallava per NASTRADINSAT......


supertalent tallava 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=7INkkziaxAk#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Golden ne Janar 30, 2011, 01:46:41 MD
Eshte free ndonjera?  [cheesy1]


Electro House Music July 2010 Club-Mix (http://www.youtube.com/watch?v=a5mF5V8m3kg#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Janar 30, 2011, 01:48:05 MD
Deep System-Mr.DJ (http://www.youtube.com/watch?v=pqLmEc23WAY#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Shkurt 03, 2011, 12:39:48 MD
Vladimir Seferi - Kostumi i bardhe (http://www.youtube.com/watch?v=PycA3M9PAVA#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: mondiana ne Shkurt 03, 2011, 04:37:16 MD
Shakira - La Tortura feat. Alejandro Sanz (http://www.youtube.com/watch?v=Dsp_8Lm1eSk#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Morphine ne Mars 31, 2011, 10:03:52 MD
Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull (http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: al-kapone ne Mars 31, 2011, 10:07:50 MD
Valbona Halili & Muharremi & Vaga (Official Video 2010 - HD) SONTE DO TA TUNDIM. mpg (http://www.youtube.com/watch?v=935MnFvtJCY#)
tallava ka lezet [party] [party] [party] [party] [party] [party]
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Ajo Goca ne Prill 01, 2011, 08:35:26 PD
Muharrem Ahmeti feat. Jona dhe Dafi - EXTASY. www.Tiranalive.com (http://www.youtube.com/watch?v=wtxHRWpDdBI#)
 [teethsmile]Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull (http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A#)
 [teethsmile]

Tonight (I'm Lovin' You) (http://www.youtube.com/watch?v=UecPqm2Dbes&feature=related#)

Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit) (http://www.youtube.com/watch?v=JwQZQygg3Lk&feature=related#)Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Prill 28, 2011, 12:58:41 MD
Vani & Amarda - Arom indie HD (Max Production) New Hit 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=u4BRGHajFX0#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Ajo Goca ne Prill 28, 2011, 01:15:42 MD
Alexandra Stan - Mr. Sexo Beat (http://www.youtube.com/watch?v=Brln5YrwpZg#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Prill 29, 2011, 09:37:43 MD
Dirty Dancing - Time of my Life (Final Dance) - High Quality (http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo&feature=related#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Maj 22, 2011, 06:39:49 MD
Alexandra Burke - Start Without You (w/ Lyrics in description) (Prod. By RedOne) (http://www.youtube.com/watch?v=tsZ7LF8gcOM#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Maj 22, 2011, 06:46:55 MD
Shakira - Hips Don't Lie ft. Wyclef Jean (http://www.youtube.com/watch?v=DUT5rEU6pqM#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Qershor 15, 2011, 03:01:51 MD
Ciftateli (http://www.youtube.com/watch?v=D-JopVJtXN4&feature=related#)
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Mars 06, 2012, 01:25:01 MD
Paro & Alketi-Halla me huqe (http://www.youtube.com/watch?v=g34QHBtFrSQ#)

Erdhi halla me kuc e me mac ,,,rofsh e te pacim o halle ne gezim e dasem kemi po me gjithe keta qe prure ne te tjeret ku do vemi [laugh1] RRi i qete te keqen halla,,, se dasma keshtu e ka ,,, do ngrinem e te dredh shamine e te fluturoj ta terbojme fare krushqine te thone qenka sorkadhe ....Hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa    <dance together> <dance together> <dance together>
Titulli: Ketu kercehet:P
Postuar nga: Xena ne Maj 14, 2012, 08:06:44 MD
Artiola Toska - Goc Tirone jom (HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=ctGELW_WNJQ#)