Autori Tema: Ketu kercehet:P  (Lexuar 8543 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ketu kercehet:P
« Me: Qershor 03, 2008, 12:57:48 PD »
Mendoj per me shume gjaller..ketu kercehet:)
hajd vallen po e nis une me Blerinda
kush do tkerceje eshte i mirpritur por vetem se me i kusht nuk lejohen persona tek duhen te behen cift per te hyre ne valle zgjidhni partnerin/partneren tuaj dhe jeni te mirpritur:)
je pershendes tegjitheveeeeeeeeeeeeeeee:)

http://www.youtube.com/v/UUFYNxCUKE8&hl=en
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #1 Me: Qershor 03, 2008, 01:03:24 PD »
iiiiiiiiiiiiiiiiii Kjo Malina si fytyre sme pelqen hic mua >:(
por si trup ama eshte mmmmmmmmmmmm nice:D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #2 Me: Qershor 08, 2008, 12:52:00 MD »
si e tund sumen  ka dhe icik dhe ndahet n'dysh e shkreta ;D

une s'du valle me pelqen tjeter stil i te kercyeri ;) po jo me ty ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #3 Me: Qershor 08, 2008, 12:53:07 MD »


budha bar

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #4 Me: Qershor 08, 2008, 07:05:05 MD »
blerinda morim i valle yllo?
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #5 Me: Qershor 08, 2008, 09:59:10 MD »


ja ku e ke Cilin hihihii

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #6 Me: Qershor 09, 2008, 12:44:12 PD »
ca cili thu mi??....un me mir e edi se e kepus e ke kjo se f|_|s se kjo u ka bo si puset mu...:)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #7 Me: Prill 25, 2009, 10:07:37 PD »
sa deshire kam te kerceja vecse njeher..me dike qe e dua me shume se gjithcka.!!!
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #8 Me: Maj 03, 2009, 04:42:52 MD »
po ngadal ti si s'ka ja shif 1 her  [winningdance] [winningdance] [rlmao]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #9 Me: Maj 07, 2009, 07:10:10 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë Pershendetje

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 49
 • Popullariteti: 0
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #11 Me: Gusht 13, 2009, 03:40:06 MD »

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #13 Me: Shtator 11, 2009, 06:23:25 MD »

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Ketu kercehet:P
« Pergjigju #14 Me: Shtator 11, 2009, 06:27:27 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(