Autori Tema: Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji  (Lexuar 2216 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Me: Janar 25, 2012, 07:35:53 MD »
Ketu mund te postoni kenget e vjetra qe mbani mend dhe ju sjellin kujtime te bukur...

Po e filloj une i pari me disa:Pantera - Mouth For War (Video)


Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #2 Me: Janar 25, 2012, 10:32:14 MD »Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #3 Me: Janar 25, 2012, 11:28:48 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #4 Me: Janar 26, 2012, 02:31:15 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #5 Me: Janar 26, 2012, 05:26:27 MD »

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 10, 2012, 08:29:54 MD »sa me pelqen kjo keng  O0
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 10, 2012, 08:38:44 MD »
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 11, 2012, 03:01:13 MD »
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kenge te vjetra qe zgjojne nostalgji
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 24, 2012, 12:57:10 PD »