Autori Tema: KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......  (Lexuar 68278 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë pushverdhi

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 24
 • Popullariteti: 1
 • La Furtuna Favorisce La Mente Preparata
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #45 Me: Janar 04, 2009, 07:39:02 MD »Shaban Zeneli - Une e Dua Camerine.
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #46 Me: Janar 04, 2009, 09:00:44 MD »
\Sinan Hoxha - Çaj shukarie.mp3

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #47 Me: Janar 04, 2009, 10:38:21 MD »
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #48 Me: Janar 04, 2009, 10:51:55 MD »
IDAJET IBRAHIMI* - TAMAN KUQE.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #49 Me: Janar 05, 2009, 07:11:36 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #50 Me: Janar 19, 2009, 01:46:00 PD »


Poni - Hopa Hopa


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #51 Me: Janar 19, 2009, 02:58:42 PD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #52 Me: Janar 19, 2009, 03:09:15 PD »

HHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #53 Me: Janar 20, 2009, 10:28:04 PD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #54 Me: Janar 20, 2009, 02:21:09 MD »

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #55 Me: Janar 20, 2009, 03:36:17 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #56 Me: Janar 20, 2009, 03:39:17 MD »

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #57 Me: Janar 20, 2009, 03:47:12 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #58 Me: Janar 21, 2009, 01:43:40 PD »
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KENGA SHQIP QE PO DEGJONI TANI......
« Pergjigju #59 Me: Janar 21, 2009, 04:43:54 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(