Autori Tema: Kenga qe po degjoni per momentin !!  (Lexuar 76166 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10880
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #660 Me: Nëntor 01, 2017, 04:21:55 MD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10880
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #661 Me: Nëntor 29, 2017, 10:28:45 MD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10880
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #662 Me: Shkurt 19, 2018, 08:54:17 MD »

Jashtë Linjë BigVip

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Big Brother VIP Live
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #663 Me: Maj 01, 2018, 08:49:13 MD »

Super degjojeni vetem nje here

Jashtë Linjë bobi 10

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 3
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #664 Me: Maj 06, 2018, 02:13:17 MD »

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #665 Me: Korrik 17, 2018, 11:58:12 MD »
Kjo kenga me pershkruan shume bukur


« Redaktimi i Fundit: Korrik 17, 2018, 11:59:57 MD nga crash »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10880
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #666 Me: Mars 03, 2020, 10:21:49 MD »