Autori Tema: Kenga qe po degjoni per momentin !!  (Lexuar 54813 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #645 Me: Prill 08, 2014, 10:26:15 MD »
 [bananarocker]

« Redaktimi i Fundit: Prill 09, 2014, 11:24:33 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #646 Me: Prill 10, 2014, 12:03:04 PD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #647 Me: Maj 11, 2014, 05:23:50 MD »

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #648 Me: Korrik 03, 2014, 01:55:59 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #649 Me: Korrik 03, 2014, 02:01:35 MD »
Super muzike   [smiley1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #650 Me: Korrik 03, 2014, 02:14:57 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Barby

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 2
 • No Nastradini? No Party!
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #651 Me: Gusht 26, 2014, 01:00:38 PD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #652 Me: Gusht 27, 2014, 09:55:14 MD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #653 Me: Gusht 30, 2014, 10:05:24 MD »

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #654 Me: Shtator 01, 2014, 02:31:11 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #655 Me: Shtator 08, 2014, 04:48:29 MD »
   

Jashtë Linjë Almaa 95

 • Fashionholic!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 35
 • Popullariteti: 3
 • https://www.youtube.com/watch?v=LVHU_YWV3e4
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #656 Me: Dhjetor 14, 2014, 07:57:22 MD »
I don't need love, I am Love, you need me..

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #657 Me: Dhjetor 16, 2014, 11:15:09 MD »


Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #658 Me: Nëntor 02, 2016, 07:30:31 MD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Pergjigju #659 Me: Tetor 23, 2017, 08:41:53 MD »
« Redaktimi i Fundit: Tetor 23, 2017, 08:43:25 MD nga al-kapone »