Autori Tema: Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...  (Lexuar 2084 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...
« Me: Janar 15, 2011, 12:48:47 MD »


nga


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...
« Pergjigju #1 Me: Janar 15, 2011, 01:12:29 MD »


nga


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...
« Pergjigju #3 Me: Janar 15, 2011, 01:35:57 MD »


nga


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...
« Pergjigju #4 Me: Janar 15, 2011, 01:42:07 MD »


nga


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...
« Pergjigju #5 Me: Shtator 22, 2011, 05:53:12 MD »Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Hite shqiptare te vjedhura nga muzike e huaj...
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 15, 2011, 12:34:35 MD »