Autori Tema: Duete dashurie (shqip!)  (Lexuar 3483 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anita2222

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Duete dashurie (shqip!)
« Me: Shtator 13, 2015, 06:47:40 MD »
Cilat jane duetet tuaja ne shqip qe preferoni?
Bej fjale per kenge dashnie vetem [lovestruck]

Ja pershembull si kjo:
Kur perendon dielli - Sidrit Bejleri & Alma BektashiJashtë Linjë bobi 10

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 89
  • Popullariteti: 3
Duete dashurie (shqip!)
« Pergjigju #1 Me: Maj 06, 2018, 02:14:12 MD »