Autori Tema: Cili Kengetar Ju Pelqen ????  (Lexuar 7483 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cili Kengetar Ju Pelqen ????
« Pergjigju #30 Me: Qershor 22, 2011, 09:31:45 MD »

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Cili Kengetar Ju Pelqen ????
« Pergjigju #31 Me: Qershor 24, 2011, 01:09:17 MD »
eminem

Jashtë Linjë dream222

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Serendipity
Cili Kengetar Ju Pelqen ????
« Pergjigju #32 Me: Korrik 06, 2011, 03:54:23 MD »
Klajdi Musabelliu nga Shqiptaret, me ate zerin pak te ngjirur, sexy :P

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cili Kengetar Ju Pelqen ????
« Pergjigju #33 Me: Korrik 06, 2011, 10:18:36 MD »
Kohet e fundit  [smiley1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cili Kengetar Ju Pelqen ????
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 18, 2011, 12:44:42 MD »