Autori Tema: Chit & Chat dhe muzike sebashku...  (Lexuar 1585 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Chit & Chat dhe muzike sebashku...
« Me: Shkurt 07, 2012, 08:03:42 MD »

ka dhe 2 vende te lira!
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 07, 2012, 10:42:24 MD nga n00b »

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Chit & Chat dhe muzike sebashku...
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 07, 2012, 09:31:04 MD »
Un e zura vendin tim... qe thoni ju kan filluar te me lodhin gjerat e mencura e te thella
na thoni ndonje budallallek ju lutem :P

nderkohe ju persh...

Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Chit & Chat dhe muzike sebashku...
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 07, 2012, 10:42:54 MD »
Per sonte e mbyllim. Takohemi here tjeter...

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Chit & Chat dhe muzike sebashku...
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 15, 2012, 03:00:52 MD »
MQS  hera tjeter me kapi mua ne kohe  [teasing] ju pershendes edhe desh me dit ka ndonje menyre se si une te zhvillohem brenda vetes edhe kenge te ndryshme ti vecoj tekstin nga melodia  <zjarr>
op edhe nje kenge sa per t ju be  te mendoni  [clap3]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein