Autori Tema: Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"  (Lexuar 21402 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #90 Me: Maj 03, 2009, 08:53:31 MD »
Ska gjo, ma ke borxh :p

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #91 Me: Maj 28, 2009, 12:20:22 PD »
Persh dj..... po pate mundesi te me gjesh albumin te Chicane ... me duket se ka dale ai i 09... dhe po nuk e gjete ate te fundit pak rendesi ka dhe po te jete tjeter vit.

Po me ate albumin nr 2 : A state of trance c'thuhet?
Pls
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #92 Me: Maj 28, 2009, 12:28:05 PD »
dj ua si mu kujtu mu tani qe kam nevoj per nje link me  mp3 greke po pate mundsi. jo re mjep linkun tbej perkthimin te tema jote hahahaha uh ce gjeta  bej shaka nqs mundesh do ta dija per nder
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #93 Me: Qershor 17, 2009, 05:13:22 MD »
Pershendetje dj
Nese ke mundsi nje link ku mund ti shkarkoj kenget e Soni Malaj : une per ty nuk qava dhe blue jenas.
I kam kerkuar por nuk i gjej dot.
Te falenderoj qe tani.
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #94 Me: Qershor 17, 2009, 09:47:41 MD »
dj ua si mu kujtu mu tani qe kam nevoj per nje link me  mp3 greke po pate mundsi. jo re mjep linkun tbej perkthimin te tema jote hahahaha uh ce gjeta  bej shaka nqs mundesh do ta dija per nder

www.mp3s.su

kerko tek search se gjen shum lloje rrymash .

Pershendetje dj
Nese ke mundsi nje link ku mund ti shkarkoj kenget e Soni Malaj : une per ty nuk qava dhe blue jenas.
I kam kerkuar por nuk i gjej dot.
Te falenderoj qe tani.

www.realiteti.org

kerko tek germa S dhe e gjen ose tek albumet permbledhese

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #95 Me: Tetor 18, 2009, 02:50:06 MD »
Po  kongen " Bubullim  ke  shkomi  Kavajes"  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] a  ma  gjen  dot.  [teethsmile]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #96 Me: Nëntor 26, 2009, 11:43:45 MD »
me ndihmoni dot?
kam dashur te dij per nje kenge shqipetare te vjeter. e viteve93-94. ka qen ne fstivalin kombetar. e kendon shirli polena. vetem kaq di.
di qe ka marre dhe nje cmim por jo cmim te lart. po me ndihmuat jeni njesha, sepse e kam kerkuar por nuk e kam gjetur dot!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë dr

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 171
 • Popullariteti: -2
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #97 Me: Prill 14, 2011, 02:25:20 MD »
operal  nga  ARBER  ARAPI, BESMNIR  METANI  DHE  KLAJDI  MUSABELLI NE  ETHET  E TE  PREMTES  MBREMA    "NOTRE  DAME DE  PARIS"

Jashtë Linjë dream222

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Serendipity
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #98 Me: Korrik 06, 2011, 03:49:40 MD »
Po kerkoj kete kenge, ku s'e kam kerkuar po MP3 s'e kam gjetur :(


Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #99 Me: Qershor 11, 2012, 11:53:38 PD »
Bledi millioneri-Mali-G-young J - ne kulm te absurditetit.
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.