Autori Tema: Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"  (Lexuar 20320 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #75 Me: Prill 10, 2009, 08:39:28 MD »
Dj te pershendes  [kisss2]
Mundesh te me ndihmosh me :
Ian Carey - Keep on rising
ARASH [REGGAETON MIX] SUMMER 2008
              Gjithe se si thnx [kisss2]

mp3 i doja keto  [silly]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #76 Me: Prill 10, 2009, 08:41:35 MD »
Dj ma gjej pak kengen "I dont care "-Apocalyptica featuring Adam Gontier

kete
http://www.youtube.com/watch?v=Fa-3QOUeMXk#noexternalembed

?

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #77 Me: Prill 10, 2009, 08:42:24 MD »
Dj te pershendes  [kisss2]
Mundesh te me ndihmosh me :
Ian Carey - Keep on rising
ARASH [REGGAETON MIX] SUMMER 2008
              Gjithe se si thnx [kisss2]

mp3 i doja keto  [silly]

ok ok

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #79 Me: Prill 10, 2009, 09:17:56 MD »

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #80 Me: Prill 10, 2009, 09:26:37 MD »
Po dj plzz :)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #81 Me: Prill 10, 2009, 11:33:11 MD »

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #82 Me: Prill 18, 2009, 04:41:51 MD »
 [kisss2] [kisss2] [kisss2]  thnx dj je shume i mire  [kisss]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #83 Me: Prill 18, 2009, 04:44:54 MD »
Hej Dj me gjen pak kengen e Enrique iglesias-away
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #84 Me: Prill 18, 2009, 05:34:26 MD »
Hej Dj me gjen pak kengen e Enrique iglesias-away

Kliko siper kenges per ta shkarkuar
Enrique iglesias-away

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #85 Me: Prill 18, 2009, 07:59:59 MD »
faleminderit dj diamant
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #86 Me: Prill 24, 2009, 01:44:56 MD »
Agje "cuore_dei_angeli"

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #87 Me: Prill 24, 2009, 07:08:16 MD »
plz dj kengen e byonce - halo
thnx  [kisss2] [kisss2] [kisss2]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #88 Me: Prill 28, 2009, 01:37:35 PD »
Clic këngën
Beyonce - Halo.mp3

Size:   3680 KB

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #89 Me: Prill 29, 2009, 03:15:24 MD »
thnx 
 [angel3] [angel3] [angel3] [angel3] [angel3] [angel3]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com