Autori Tema: Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"  (Lexuar 21456 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 29, 2008, 07:26:38 MD »
Um, per kete do te kerkoja dh eun ndihmen e antareve te tjer per te ndihmuar ty sepse un spara degjoj kenge shqiptare, nqs don te tregoj playlistat e mia te kengeve shqip me thuaj se ti tregoj ktu .

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 31, 2008, 06:43:52 MD »
Um, per kete do te kerkoja dh eun ndihmen e antareve te tjer per te ndihmuar ty sepse un spara degjoj kenge shqiptare, nqs don te tregoj playlistat e mia te kengeve shqip me thuaj se ti tregoj ktu .

yes, thnx [blushing]

Ok shifi kto albume qe te kam vendos me posht e me thuaj cilin nga ato albume don .

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #17 Me: Janar 01, 2009, 06:10:31 MD »
dj didi po ate albumin NEw te Metallica a e gjen dot :) thenkju shume po e gjete .Bleri

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #18 Me: Janar 02, 2009, 12:51:52 MD »
Ke nga albumet e meposhteme don .

1#
Jay-Z vs Metallica - The Double Black Album
Artist: Jay-Z vs Metallica
Title: The Double Black Album
Label: Cheap Cologne
Genre: Rapcore, Mashup
Store Date: 2006
Source: CDDA
# Tracks: 12
# CDs: 1
Length: 00.44:47
Encoder: LAME 3.97
Quality: 128 kbps / CBR
Channels: Joint Stereo / 44khz
Tags: ID3 v1.1, ID3 v2.3
Nonstop mix: No
*.cue: No
Archive size: 44MB
Recovery record: Yes
Tracklist:
01 Public Service Announcement
02 Change Clothes
03 Dirt Off Your Shoulder
04 My 1st Song
05 99 Problems
06 Allure
07 Movement Of Clarity
08 Encore
09 Lucifer
10 Threat
11 December 4th
12 Bonus Track


2#
Metallica - Enter Sandman (Dirty Funker Remixes) (videoclip)
Artist: Metallica
Title: Enter Sandman (Dirty Funker Remixes)
Label: -
Genre: Electro House
Store Date: 04 October 2007
Source: Vinyl
# Tracks: 2
# CDs: 1
Length: 00.14:06
Encoder: LAME 3.97
Quality: 320 kbps / VBR
Channels: Joint Stereo / 44khz
Tags: ID3 v1.1, ID3 v2.3
Nonstop mix: No
*.cue: No
Archive size: 22MB
Recovery record: Yes
Tracklist:
01 Enter Sandman (Dirty Funker Vocal Mix)
02 Enter Sandman (Dirty Funker Dirty Dub Hole)


3#
Metallica - Frantic (Videoclip)
Size: 105MB
Length: 04:57
Genre: Rock
Video: XviD 576x432 23.98fps 2513kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 44100Hz Stereo 230Kbps

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #19 Me: Janar 02, 2009, 10:31:48 MD »
o dj. po munde te me gjesh nje keng e kam fiksim te vjter, sinqerisht.

problemi eshte se nuk i di titullin di vetem qe e ka kenduar nje korcare me emrin SHIRLI POLENA,  dhe di qe eshte dhen ne festivalin e rtsh rreth viteve 1995 ky duhet te jet viti por me saktesi nuk e di.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #20 Me: Janar 02, 2009, 10:42:57 MD »
 ;veryhappy;.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #21 Me: Janar 03, 2009, 01:34:03 PD »
Death Magnetic pls
dj ja ku i ke ne te majt tek video kenget qe dua  : po i gjete rrofsh, po nuk i gjete ska problem te rrojm vet  [cheers]

« Redaktimi i Fundit: Janar 03, 2009, 02:00:29 PD nga dj diamant ® »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #22 Me: Janar 03, 2009, 02:05:18 PD »
Ok i bej thirrje te gjith antareve dhe i them se kur i dergoni kenget e deshiruara me youtube per ti pasur me mp3, me youtube i keni te sikgurta qe di ta keni ate kenge .. . ndersa ashtu si thote "eri_fr" me keqardhje po te them se ste ndihmoj dot .
« Redaktimi i Fundit: Janar 03, 2009, 05:19:41 MD nga dj diamant ® »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #23 Me: Janar 03, 2009, 05:19:09 MD »
Death Magnetic pls
dj ja ku i ke ne te majt tek video kenget qe dua  : po i gjete rrofsh, po nuk i gjete ska problem te rrojm vet  [cheers]Kliko siper kënës
Metallica_Death_Magnetic_all_10_songs_best_parts.mp3

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #24 Me: Janar 05, 2009, 12:22:23 PD »
 [peace] flmd. lal

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #25 Me: Janar 05, 2009, 12:28:01 PD »
Nop

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #28 Me: Janar 12, 2009, 07:55:09 MD »
SHAMINE E BEQARIT

 RA FAJA PREJ FIKUT

Paro dhe Silva Gunbardhi - Nene e bije
« Redaktimi i Fundit: Janar 12, 2009, 08:22:37 MD nga edlira »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Bëni kërkesën tuaj "Për këngë të huaja & shqipëtare"
« Pergjigju #29 Me: Janar 12, 2009, 08:42:34 MD »