NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Kenga e lehte Shqiptare

Ky nenforum i dedikohet kenges se lehte Shqiptare. Kenget e festiavaleve, kengetaret, grupet...

209
Postime
40
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Alban Skenderaj
Me Prill 27, 2014, 10:37:22 PD

Nuk Ka Postime te reja Kenget e preferuara.

Ketu secili ka mundesine te hapi nje teme te tijen dhe te vendosi kenget e tije te preferuara! Mund te vendosni linke nga youtube apo faqe te tjera.. Mjafton te besh copy-paste linkun dhe player i youtube hapet ne forum. Kujdes: Mos postoni tek tema e nje personi tjeter! Secili person ka te drejte per nje teme komplet te tijen ku te fusi te gjitha kenget e preferuara.

2163
Postime
76
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne kenget e mija.. :)
Me Korrik 03, 2014, 02:14:17 MD

Nuk Ka Postime te reja Tekstet e kengeve te preferuara

Ketu vendosni tekstet e kengeve tuaja te preferuara. Do te ishte mire nese mundeni tu beni edhe nje perkethim ne Shqip teksteve . Edhe ketu ndalohet nderhyrja neper tema! Secili ka temen e tije menjane.

237
Postime
16
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne Shkruani tekstin e nje k...
Me Korrik 03, 2014, 02:10:57 MD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
1 / 2716 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 10, 2011, 09:26:23 MD
99 / 20572 nga tabela2008Postimi i Fundit
Qershor 11, 2012, 11:53:38 PD
Vetem muzike Rock !!!

Filluar nga *Bleri* « 1 2 3 4 5 6 ... 13 »

189 / 26802 nga hedgefundkidPostimi i Fundit
Shkurt 18, 2014, 10:54:00 MD
1272 / 107218 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 13, 2015, 09:43:16 MD
0 / 396 nga babarokaPostimi i Fundit
Janar 30, 2011, 11:42:39 MD
0 / 412 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 23, 2011, 01:02:32 MD
0 / 435 nga GoldenPostimi i Fundit
Shkurt 13, 2011, 11:24:49 MD
0 / 482 nga GoldenPostimi i Fundit
Shkurt 10, 2011, 01:39:36 PD
0 / 496 nga babarokaPostimi i Fundit
Janar 13, 2011, 11:37:42 MD
1 / 513 nga GoldenPostimi i Fundit
Shkurt 06, 2011, 12:47:40 PD
0 / 534 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 23, 2011, 12:57:32 MD
1 / 548 nga GoldenPostimi i Fundit
Shkurt 07, 2011, 09:59:15 PD
0 / 549 nga n00bPostimi i Fundit
Prill 25, 2010, 09:33:25 MD
x

Filluar nga ☼ Bea ☼

0 / 569 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 23, 2010, 09:41:28 MD
0 / 598 nga Da FREAKPostimi i Fundit
Gusht 18, 2009, 12:38:48 MD
0 / 607 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Maj 15, 2010, 06:32:29 MD
0 / 613 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 29, 2010, 05:45:38 MD
0 / 618 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Maj 01, 2011, 12:46:10 MD
0 / 637 nga ThabelinaPostimi i Fundit
Shtator 07, 2010, 08:16:19 MD
0 / 640 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 08, 2011, 10:53:54 PD
0 / 694 nga ABORDAZHPostimi i Fundit
Gusht 18, 2011, 12:07:32 MD
x

Filluar nga ☼ Bea ☼

1 / 718 nga eli-arivlePostimi i Fundit
Mars 09, 2010, 12:02:35 MD
Ndihme Kenge

Filluar nga jack21

2 / 721 nga jack21Postimi i Fundit
Prill 24, 2011, 12:17:43 PD
0 / 723 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Nëntor 08, 2009, 02:29:54 MD
x

Filluar nga ☼ Bea ☼

0 / 729 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 06, 2010, 11:39:38 PD
3 / 738 nga sorkadhePostimi i Fundit
Nëntor 21, 2010, 04:14:04 PD
0 / 755 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Tetor 06, 2009, 12:28:20 MD
4 / 763 nga SHY GIRLPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 02:39:26 MD
4 / 788 nga dream222Postimi i Fundit
Korrik 06, 2011, 03:53:24 MD
1 / 790 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Gusht 21, 2009, 11:24:01 MD