NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Kenga e lehte Shqiptare

Ky nenforum i dedikohet kenges se lehte Shqiptare. Kenget e festiavaleve, kengetaret, grupet...

209
Postime
40
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Alban Skenderaj
Me Prill 27, 2014, 10:37:22 PD

Nuk Ka Postime te reja Kenget e preferuara.

Ketu secili ka mundesine te hapi nje teme te tijen dhe te vendosi kenget e tije te preferuara! Mund te vendosni linke nga youtube apo faqe te tjera.. Mjafton te besh copy-paste linkun dhe player i youtube hapet ne forum. Kujdes: Mos postoni tek tema e nje personi tjeter! Secili person ka te drejte per nje teme komplet te tijen ku te fusi te gjitha kenget e preferuara.

2163
Postime
76
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne kenget e mija.. :)
Me Korrik 03, 2014, 02:14:17 MD

Nuk Ka Postime te reja Tekstet e kengeve te preferuara

Ketu vendosni tekstet e kengeve tuaja te preferuara. Do te ishte mire nese mundeni tu beni edhe nje perkethim ne Shqip teksteve . Edhe ketu ndalohet nderhyrja neper tema! Secili ka temen e tije menjane.

237
Postime
16
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne Shkruani tekstin e nje k...
Me Korrik 03, 2014, 02:10:57 MD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
Vetem muzike Rock !!!

Filluar nga *Bleri* « 1 2 3 4 5 6 ... 13 »

189 / 24900 nga hedgefundkidPostimi i Fundit
Shkurt 18, 2014, 10:54:00 MD
99 / 19716 nga tabela2008Postimi i Fundit
Qershor 11, 2012, 11:53:38 PD
1 / 2433 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 10, 2011, 09:26:23 MD
1272 / 100655 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 13, 2015, 09:43:16 MD
28 / 2792 nga ★ARIEL★Postimi i Fundit
Shkurt 17, 2009, 01:28:02 PD
34 / 2992 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 30, 2011, 07:29:40 MD
565 / 63095 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 12, 2015, 09:22:12 MD
NJE KENGE PER .......

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 »

77 / 8916 nga XenaPostimi i Fundit
Nëntor 22, 2010, 05:55:02 MD
32 / 3749 nga A.E.O.NPostimi i Fundit
Korrik 19, 2010, 05:39:43 MD
12 / 1303 nga dareU2movePostimi i Fundit
Tetor 02, 2010, 02:40:23 MD
BEST BALLADS SONGS!!!

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 »

34 / 3514 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Gusht 19, 2009, 12:54:36 PD
50 / 6394 nga BeataPostimi i Fundit
Maj 08, 2009, 02:04:11 MD
8 / 2105 nga dream222Postimi i Fundit
Korrik 04, 2011, 07:02:56 PD
Kenge greke

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 »

44 / 7773 nga BeqariPostimi i Fundit
Nëntor 21, 2010, 11:08:50 MD
4 / 1108 nga LunaticPostimi i Fundit
Janar 31, 2009, 05:50:54 MD
0 / 955 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Janar 06, 2009, 11:15:45 PD
13 / 2202 nga VagabondaPostimi i Fundit
Dhjetor 20, 2010, 10:32:16 PD
33 / 3289 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Maj 04, 2009, 02:05:43 MD
0 / 527 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Maj 15, 2010, 06:32:29 MD
Serenata Korcare...

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 »

26 / 5415 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 06, 2011, 12:24:37 PD
0 / 597 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 08, 2011, 10:53:54 PD
Nostalgji ...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 4 »

57 / 4227 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 04:06:36 MD
4 / 739 nga dream222Postimi i Fundit
Korrik 06, 2011, 03:53:24 MD
0 / 372 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 23, 2011, 01:02:32 MD
Musica klasike...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 »

19 / 3037 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 03, 2012, 12:42:51 MD
x

Filluar nga ☼ Bea ☼

0 / 645 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 06, 2010, 11:39:38 PD
41 / 5635 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 28, 2013, 11:41:29 MD
0 / 1408 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 25, 2013, 09:28:01 MD
12 / 2176 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 13, 2012, 10:04:39 MD
Kenge mesazh .

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

106 / 17889 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 17, 2014, 10:46:35 PD