NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Kenga e lehte Shqiptare

Ky nenforum i dedikohet kenges se lehte Shqiptare. Kenget e festiavaleve, kengetaret, grupet...

209
Postime
40
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Alban Skenderaj
Me Prill 27, 2014, 10:37:22 PD

Nuk Ka Postime te reja Kenget e preferuara.

Ketu secili ka mundesine te hapi nje teme te tijen dhe te vendosi kenget e tije te preferuara! Mund te vendosni linke nga youtube apo faqe te tjera.. Mjafton te besh copy-paste linkun dhe player i youtube hapet ne forum. Kujdes: Mos postoni tek tema e nje personi tjeter! Secili person ka te drejte per nje teme komplet te tijen ku te fusi te gjitha kenget e preferuara.

2163
Postime
76
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne kenget e mija.. :)
Me Korrik 03, 2014, 02:14:17 MD

Nuk Ka Postime te reja Tekstet e kengeve te preferuara

Ketu vendosni tekstet e kengeve tuaja te preferuara. Do te ishte mire nese mundeni tu beni edhe nje perkethim ne Shqip teksteve . Edhe ketu ndalohet nderhyrja neper tema! Secili ka temen e tije menjane.

237
Postime
16
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne Shkruani tekstin e nje k...
Me Korrik 03, 2014, 02:10:57 MD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
1 / 2619 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 10, 2011, 09:26:23 MD
99 / 20362 nga tabela2008Postimi i Fundit
Qershor 11, 2012, 11:53:38 PD
Vetem muzike Rock !!!

Filluar nga *Bleri* « 1 2 3 4 5 6 ... 13 »

189 / 26239 nga hedgefundkidPostimi i Fundit
Shkurt 18, 2014, 10:54:00 MD
1272 / 105862 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 13, 2015, 09:43:16 MD
0 / 680 nga ABORDAZHPostimi i Fundit
Gusht 18, 2011, 12:07:32 MD
x

Filluar nga ☼ Bea ☼

0 / 555 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 23, 2010, 09:41:28 MD
0 / 537 nga n00bPostimi i Fundit
Prill 25, 2010, 09:33:25 MD
0 / 599 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 29, 2010, 05:45:38 MD
0 / 1154 nga n00bPostimi i Fundit
Janar 05, 2012, 02:24:19 MD
0 / 586 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Maj 15, 2010, 06:32:29 MD
0 / 782 nga n00bPostimi i Fundit
Mars 24, 2010, 07:23:33 MD
0 / 698 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Nëntor 08, 2009, 02:29:54 MD
0 / 848 nga AMANDA 22Postimi i Fundit
Nëntor 05, 2009, 06:57:40 MD
0 / 737 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Tetor 06, 2009, 12:28:20 MD
0 / 1050 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Shtator 24, 2009, 05:49:14 MD
0 / 999 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Shtator 18, 2009, 06:02:31 MD
0 / 944 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Shtator 11, 2009, 04:44:22 MD
0 / 1038 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Janar 06, 2009, 11:15:45 PD
0 / 804 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Mars 29, 2009, 12:59:14 MD
x

Filluar nga ☼ Bea ☼

0 / 707 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 06, 2010, 11:39:38 PD
0 / 621 nga ThabelinaPostimi i Fundit
Shtator 07, 2010, 08:16:19 MD
0 / 400 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 23, 2011, 01:02:32 MD
0 / 423 nga GoldenPostimi i Fundit
Shkurt 13, 2011, 11:24:49 MD
0 / 384 nga babarokaPostimi i Fundit
Janar 30, 2011, 11:42:39 MD
0 / 1604 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 25, 2013, 09:28:01 MD
0 / 626 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 08, 2011, 10:53:54 PD
0 / 517 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 23, 2011, 12:57:32 MD
0 / 484 nga babarokaPostimi i Fundit
Janar 13, 2011, 11:37:42 MD
0 / 587 nga Da FREAKPostimi i Fundit
Gusht 18, 2009, 12:38:48 MD
0 / 604 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Maj 01, 2011, 12:46:10 MD