NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Kenga e lehte Shqiptare

Ky nenforum i dedikohet kenges se lehte Shqiptare. Kenget e festiavaleve, kengetaret, grupet...

209
Postime
40
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Alban Skenderaj
Me Prill 27, 2014, 10:37:22 PD

Nuk Ka Postime te reja Kenget e preferuara.

Ketu secili ka mundesine te hapi nje teme te tijen dhe te vendosi kenget e tije te preferuara! Mund te vendosni linke nga youtube apo faqe te tjera.. Mjafton te besh copy-paste linkun dhe player i youtube hapet ne forum. Kujdes: Mos postoni tek tema e nje personi tjeter! Secili person ka te drejte per nje teme komplet te tijen ku te fusi te gjitha kenget e preferuara.

2163
Postime
76
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne kenget e mija.. :)
Me Korrik 03, 2014, 02:14:17 MD

Nuk Ka Postime te reja Tekstet e kengeve te preferuara

Ketu vendosni tekstet e kengeve tuaja te preferuara. Do te ishte mire nese mundeni tu beni edhe nje perkethim ne Shqip teksteve . Edhe ketu ndalohet nderhyrja neper tema! Secili ka temen e tije menjane.

237
Postime
16
Tema

Postimi i Fundit nga Vagabonda
ne Shkruani tekstin e nje k...
Me Korrik 03, 2014, 02:10:57 MD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete rubrike.
1272 / 111426 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 13, 2015, 09:43:16 MD
Vetem muzike Rock !!!

Filluar nga *Bleri* « 1 2 3 4 5 6 ... 13 »

189 / 28034 nga hedgefundkidPostimi i Fundit
Shkurt 18, 2014, 10:54:00 MD
99 / 21193 nga tabela2008Postimi i Fundit
Qershor 11, 2012, 11:53:38 PD
1 / 2922 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 10, 2011, 09:26:23 MD
Kenga qe po degjoni per momentin !!

Filluar nga Xena « 1 2 3 4 5 6 ... 45 »

665 / 64044 nga crashPostimi i Fundit
Korrik 17, 2018, 11:58:12 MD
1 / 3230 nga bobi 10Postimi i Fundit
Maj 06, 2018, 02:14:12 MD
565 / 67653 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 12, 2015, 09:22:12 MD
Kenge mesazh .

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

106 / 20241 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 17, 2014, 10:46:35 PD
22 / 5002 nga nIklaPostimi i Fundit
Qershor 06, 2014, 06:24:40 MD
Best Melodi...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 »

16 / 4318 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Prill 27, 2014, 11:12:10 PD
41 / 6585 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 28, 2013, 11:41:29 MD
Kenget qe u ngrejne Adrenalinen

Filluar nga CrYs « 1 2 3 4 5 6 ... 11 »

150 / 23318 nga MorphinePostimi i Fundit
Gusht 27, 2013, 11:11:31 MD
0 / 1857 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 25, 2013, 09:28:01 MD
1 / 1444 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Korrik 15, 2012, 01:35:51 MD
1 / 1592 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Korrik 04, 2012, 09:15:51 MD
74 / 10760 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 31, 2012, 11:55:10 MD
Ketu kercehet:P

Filluar nga SeCuRiTy « 1 2 3 »

43 / 8480 nga XenaPostimi i Fundit
Maj 14, 2012, 08:06:44 MD
12 / 2519 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 13, 2012, 10:04:39 MD
0 / 1252 nga n00bPostimi i Fundit
Mars 05, 2012, 01:56:47 PD
Musica klasike...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 »

19 / 3488 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 03, 2012, 12:42:51 MD
9 / 2377 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 24, 2012, 12:57:10 PD
3 / 1688 nga nIklaPostimi i Fundit
Shkurt 15, 2012, 03:00:52 MD
0 / 1246 nga n00bPostimi i Fundit
Janar 05, 2012, 02:24:19 MD
Kenge Reggae

Filluar nga n00b

9 / 1934 nga n00bPostimi i Fundit
Janar 04, 2012, 07:24:33 MD
23 / 3905 nga StilianPostimi i Fundit
Dhjetor 01, 2011, 10:52:00 PD
Kenget e 2011

Filluar nga n00b

3 / 1896 nga n00bPostimi i Fundit
Nëntor 19, 2011, 08:46:47 MD
34 / 7393 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Nëntor 18, 2011, 12:44:42 MD
6 / 2169 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Nëntor 15, 2011, 12:34:35 MD
6 / 1833 nga n00bPostimi i Fundit
Tetor 26, 2011, 08:26:22 MD
30 / 8121 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 19, 2011, 10:13:07 MD