Autori Tema: Njeriu qe leh  (Lexuar 2854 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Njeriu qe leh
« Me: Qershor 15, 2009, 07:47:13 MD »


 [laugh1] [grin1]

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Njeriu qe leh
« Pergjigju #1 Me: Qershor 15, 2009, 08:23:57 MD »
 [cheesy1] [cheesy1] nastro mos na hap barkun me kta politikanet shqiptare
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Njeriu qe leh
« Pergjigju #2 Me: Qershor 15, 2009, 10:16:51 MD »
[cheesy1] [cheesy1] nastro mos na hap barkun me kta politikanet shqiptare

Sa bukur qe ja kan ber kete video  [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Njeriu qe leh
« Pergjigju #3 Me: Qershor 15, 2009, 10:19:04 MD »
Po sa bukur lehin njeher... ;rolf;

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Njeriu qe leh
« Pergjigju #4 Me: Janar 28, 2010, 02:49:16 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] ca videoje
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Njeriu qe leh
« Pergjigju #5 Me: Janar 28, 2010, 10:15:15 MD »
sa i poshter ai qe e ka bo ket video   [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Alors on Danse