Autori Tema: Micheal Jackson moves and then ..........looool  (Lexuar 1911 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Micheal Jackson moves and then ..........looool
« Me: Nëntor 10, 2009, 09:11:34 MD »Fa il Figo e poi.......AHAHAHAHHA [rlmao]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Micheal Jackson moves and then ..........looool
« Pergjigju #1 Me: Janar 28, 2010, 02:45:10 PD »Fa il Figo e poi.......AHAHAHAHHA [rlmao]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

i shkreti e ka thy turinin
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Micheal Jackson moves and then ..........looool
« Pergjigju #2 Me: Janar 28, 2010, 10:23:15 MD »
 [laugh1]
Alors on Danse