Autori Tema: Mi prenda... ( me mer )  (Lexuar 4612 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #1 Me: Shtator 26, 2008, 09:57:16 MD »
hahha uaaa  ;D ca i tha zyshes ? hajde ma merr???  hahahaha sa kalamo i shpif ;D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #2 Me: Tetor 01, 2008, 03:52:28 MD »
hahha uaaa  ;D ca i tha zyshes ? hajde ma merr???  hahahaha sa kalamo i shpif ;D

Ehe  :D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 19, 2008, 04:11:08 MD »
luxor mos je ti ai? :P

Po une kur isha adoleshent  :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 19, 2008, 07:06:08 MD »
luxor mos je ti ai? :P

Po une kur isha adoleshent  :)


hahaha luxor i paske ul kot,se nuk ta prendi ajo  :P

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 19, 2008, 09:15:32 MD »
ahahahahahahahahaaaa...
faraway, so close!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 20, 2008, 08:18:30 PD »
luxor mos je ti ai? :P

Po une kur isha adoleshent  :)


hahaha luxor i paske ul kot,se nuk ta prendi ajo  :P

Kisha veshur brek virgjerushi atehere, asaj i pelqenin meshkuj ekspert  ;).

Pastaj une i thashe " Mi prenda " jo " Me lo prendi " , pse thua " nuk ta prendi ti" ? Shume tendencioze  :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 20, 2008, 09:31:04 PD »
Ne fakt edhe une si girly e kuptova, sikur kishte folur ai shoku i vogel i atij tipit edhe tha mi prenda. ;D
Girly nuk ja prendi mi...peccato. ;D :P

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 20, 2008, 12:23:17 MD »
peccat i madh nfakt, nmes tklases! ;D ;D ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #9 Me: Dhjetor 14, 2008, 08:21:24 MD »
si tha zysha e ke te vogel tha...hahahaha

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Mi prenda... ( me mer )
« Pergjigju #10 Me: Prill 25, 2009, 10:54:02 PD »
 [cheesy1]
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!