Autori Tema: Meshkujt... gjasme te forte :P  (Lexuar 10228 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Me: Korrik 04, 2008, 09:10:07 MD »
Shifni sa ka ndryshuar bota sot.  ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #1 Me: Korrik 04, 2008, 09:12:48 MD »
po dhe gruja e rref burrin... me pjata kokes  :P
o vetm burrat rrafin grat...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #2 Me: Korrik 04, 2008, 09:14:26 MD »
o nastro po cfar eshte kjo tem po na shet me duket O0

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #3 Me: Korrik 04, 2008, 09:16:37 MD »
o nastro po cfar eshte kjo tem po na shet me duket O0

E verteta s'mund te fshehet xhoni :P

Me mire ti nxjeresh keshtu keta tipa, qe te tregojne seder te tjeret dhe mos te lejojne gruan tu hypi mbi koke :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #4 Me: Korrik 04, 2008, 09:18:28 MD »
me duket se ke mar lek nga lobi femrave O0

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #5 Me: Korrik 04, 2008, 09:59:09 MD »
hahahahahahhahahahaha

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #6 Me: Korrik 04, 2008, 11:11:53 MD »
 sa te gjejn mir eshte  ;)

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #7 Me: Korrik 05, 2008, 05:12:12 MD »
Uahahhhahhahahahahhahahhahah jepini femra!

Jashtë Linjë tatas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #8 Me: Korrik 08, 2008, 12:13:02 PD »
mua me ngjan me viktime gerdeci,mos na e shisni per dhune familjare nastro,organi i pare qe gruaja sulmon burrin eshte me poshte,ca gjera i dime dhe ne,[sdesha me thene qe i kemi provu],goditja e pare zakonisht eshte standarte mes kembeve.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #9 Me: Korrik 08, 2008, 08:18:36 PD »
mua me ngjan me viktime gerdeci,mos na e shisni per dhune familjare nastro,organi i pare qe gruaja sulmon burrin eshte me poshte,ca gjera i dime dhe ne,[sdesha me thene qe i kemi provu],goditja e pare zakonisht eshte standarte mes kembeve.
ose me pjate kokes  lexo siper tek fotoja si thot (GRUJ JU RREF MS LEJO TE NDODHI PERSERI ) NUK JANE VITIMAT E GERDECIT
DHE BESOJ SE KA DHUNE NE FAMILJE

Jashtë Linjë federali007

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1176
 • Popullariteti: -5
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #10 Me: Gusht 09, 2008, 04:28:40 PD »
Ku ka burra sot...i femer e futi shejtanin ne shishe...femrat e tjera e futen ne trupin e tyre...medet burrat e shkrete

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #11 Me: Gusht 10, 2008, 09:53:32 MD »
ka edhe femra qe ha burra
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë PUKJANI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 1
 • LOVE IS A FRIENDSHIP SET IN FIRE
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #12 Me: Shtator 19, 2008, 09:50:16 PD »
Kete e ka rrahur guaja apo vellai i gruas.
????
Pukjani ai Asgani

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 15, 2008, 10:47:02 MD »
Shifni sa ka ndryshuar bota sot.  ;D
O nastro na bone gropen me duket me kte foton  ;D

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Meshkujt... gjasme te forte :P
« Pergjigju #14 Me: Nëntor 15, 2008, 10:56:04 MD »
AI I RRAFURRI SHOKE ESHTE MARTUAR ME BURRE...
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI