Autori Tema: Meshkujt e forumit  (Lexuar 2352 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Meshkujt e forumit
« Me: Janar 11, 2011, 09:53:29 MD »
Pas pese nickeve fshihet vetem nje  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 10, 2011, 08:56:57 PD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Meshkujt e forumit
« Pergjigju #1 Me: Janar 11, 2011, 09:57:12 MD »
eh kush eshte ky o lulshtrydhe

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Meshkujt e forumit
« Pergjigju #2 Me: Janar 11, 2011, 10:23:33 MD »
Flit shqip, kush eshte dhe per cfar e ke fjalen'?

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Meshkujt e forumit
« Pergjigju #3 Me: Janar 11, 2011, 10:53:36 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Meshkujt e forumit
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 10, 2011, 08:58:20 PD »
Flit shqip, kush eshte dhe per cfar e ke fjalen'?

Shikoje me kujdes videon dhe e kupton  ;)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Meshkujt e forumit
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 10, 2011, 10:12:30 PD »
Shum per te qeshur, sidomos mbas modifikimit te fundit  [undecided1]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 10, 2011, 10:23:45 PD nga BOHAN »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Meshkujt e forumit
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 12, 2011, 03:06:02 MD »
Shum per te qeshur, sidomos mbas modifikimit te fundit  [undecided1]

Po cte bejme Bl3do duhen aggiornuar keto videot se dalin here pas here jashte kontrollit ;)