Autori Tema: meshkujt din te parkojn :)  (Lexuar 5169 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shqiptarja

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 345
 • Popullariteti: 1

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 26, 2007, 03:22:45 MD »
Nuk shohe gje shofer mashkull une  >:D

Me siguri e ka parkuar e dashura e ndonjerit prej tyre, ata thjesht po e zbresin  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #2 Me: Janar 20, 2008, 12:37:42 MD »
te pakten meshkujt dine, me siguri, ta nxjerrin nga parkimi!!!
po femrat si ja bejne??? :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë bonita_22

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 70
 • Popullariteti: 1
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 08, 2008, 06:48:05 MD »
femrat jan bo me te zotat ne makin sot...............................i kan mesu te dashurit mir me i dhon makines. hapen tu shit pordh sa aksi tiran-durres.me nje dor ne timon e tjetrin ne tel.ju kerkoj ndjes te gjith femrave po kjo esht e verteta.jo te gjitha jan njesoj pyll pa derra ska.puc

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 09, 2008, 01:09:51 MD »
prap si femra ska  ;)
Bomba jeni pasha t'madhin zot, ti ke edhe fakte se avatari jot me eksiton kur e shaf, qi me raft pika me raft, se ba me dit gruja me myti, ma mori shpirtin

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #5 Me: Tetor 15, 2008, 11:06:11 PD »
prap si femra ska  ;)
;) ;) ;) te lumte....meshkujt pa femra nuk ja dalin....;D

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #6 Me: Tetor 15, 2008, 12:14:35 MD »
...ku do han karocieri..pjest e reja duhen shit hahhahhah  :P

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #7 Me: Prill 27, 2009, 12:06:48 MD »
« Redaktimi i Fundit: Maj 03, 2009, 01:27:17 MD nga Beata »

Jashtë Linjë Dominus

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 382
 • Popullariteti: 16
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #8 Me: Maj 24, 2009, 12:11:33 PD »
Nuk shohe gje shofer mashkull une  >:D

Me siguri e ka parkuar e dashura e ndonjerit prej tyre, ata thjesht po e zbresin  ;D

Jo mor burrë,nuk e ke kuptuar.Ka qenë me dashnoren,dhe ne vend që të parkojë makinën,ka parkuar dashnoren.Për këtë rast i falet.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #9 Me: Maj 24, 2009, 12:53:51 PD »
Femrat number one.Sa do le te shtyhen meshkujt me femra prap sun ja dalin [bigok]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #10 Me: Korrik 25, 2009, 05:44:43 MD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
meshkujt din te parkojn :)
« Pergjigju #11 Me: Janar 17, 2012, 01:10:24 PD »
donna ka drejt... ;D

Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.