Autori Tema: Mendimet e meshkujve...  (Lexuar 3676 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Mendimet e meshkujve...
« Me: Qershor 09, 2009, 11:00:48 MD »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 10, 2009, 01:14:47 PD »
 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]

PROVOKATIVJAAAAAA
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #2 Me: Korrik 03, 2009, 12:39:36 PD »
Interesant kjo
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 11, 2009, 12:14:31 MD »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 11, 2009, 12:26:27 MD »
 [huh1]


« Redaktimi i Fundit: Nëntor 11, 2009, 12:38:34 MD nga fan »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 11, 2009, 12:32:03 MD »
hahahaa e forte ajo video Fan LOL
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë *barbara*

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 424
 • Popullariteti: 12
 • BIG GIRL DON'T CRY
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 11, 2009, 12:47:18 MD »
Come pirati che si appostano nei bar
Ragazzi mettono il tuo cuore in trappola


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #7 Me: Janar 28, 2010, 02:44:05 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë sajmiri

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
Mendimet e meshkujve...
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 25, 2011, 05:12:25 MD »
po tashi ajo sincerita... e gjitha gri ca i bjen zero apo shum sinqeritet
Dimplomacia esht arti qe i lejon te tjeret te veprojn ashtu si un dua.