Autori Tema: <<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>  (Lexuar 15011 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #45 Me: Gusht 27, 2010, 03:31:31 MD »
kete e keni ju te dyja me duket
Berti nuk permendi njeri emrin tende personal ,dhe tema me duket se per meshkujte flet  ;)
Nsq se ke dicka per te thene per femrat thuaje ,por evito te permendesh emra  ;)

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #46 Me: Gusht 27, 2010, 03:34:04 MD »
kete e keni ju te dyja me duket
Berti nuk permendi njeri emrin tende personal ,dhe tema me duket se per meshkujte flet  ;)
Nsq se ke dicka per te thene per femrat thuaje ,por evito te permendesh emra  ;)
mos u nxe se te kame zemer  <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #47 Me: Gusht 27, 2010, 03:34:42 MD »
Une sjam zemra e askujte  [cool1]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #48 Me: Gusht 27, 2010, 03:36:12 MD »
Une sjam zemra e askujte  [cool1]
do te beje une te timen

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #49 Me: Gusht 27, 2010, 03:36:44 MD »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #50 Me: Gusht 27, 2010, 03:36:49 MD »

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #51 Me: Gusht 27, 2010, 03:37:06 MD »
Me temen ca lidhje kan keto postimet e juaja?
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #52 Me: Gusht 27, 2010, 03:37:21 MD »
Une sjam zemra e askujte  [cool1]
po e imja? [shpulle]
As e  jotja moj pse ca te duket vetja ty  [gjuha]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #54 Me: Gusht 27, 2010, 03:38:01 MD »
Me temen ca lidhje kan keto postimet e juaja?
E kthyem ne chit-chat si gjithmone  ;D
Mere fshesen me korend Angel  ;D

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #55 Me: Gusht 27, 2010, 03:38:41 MD »
Une sjam zemra e askujte  [cool1]
po e imja? [shpulle]
As e  jotja moj pse ca te duket vetja ty  [gjuha]
prit ta shkruj edhe unekete dhe fshije
leshe  <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #56 Me: Gusht 27, 2010, 03:39:48 MD »

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #57 Me: Gusht 27, 2010, 03:42:49 MD »
JO jo skam nerva per fshese me korent ja ta marri Alberti :P

boll tashi se do i fshij gjitha postimet jasht teme!!!
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #58 Me: Gusht 27, 2010, 03:43:45 MD »
JO jo skam nerva per fshese me korent ja ta marri Alberti :P

boll tashi se do i fshij gjitha postimet jasht teme!!!
[shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #59 Me: Gusht 27, 2010, 07:48:55 MD »
po neve qe sdim anglisht moj bleri si tja bejme [tongue3] [tongue3]

meso o xhon, te kapi viti 2010 akomoa sdi 2 kokrra anglisht ;D
pse femer je ti bleri une kujtova se je mashkull [tongue3] [tongue3] [teethsmile] [teethsmile] [kiss3]