Autori Tema: <<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>  (Lexuar 15009 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #30 Me: Qershor 10, 2010, 04:45:10 MD »
Hajduti te kerkon:portofolin ose jeten
Gruaja............ te dyja.

Grate kalojne gjithe jeten duke u perpjekur te na ndryshojne,dhe kur me ne fund ja arrijne ,na thone:nuk je me ai qe kam njohur!

Kush eshte ndryshimi mes gruas dhe mushkonjes?
Qe mushkonjes,kur te thith gjakun,nuk ke nevoje ti perkedhelesh koken.

Grate jane si majmuni...nuk e leshojne asnjehere degen,pa u kapur ne nje dege tjeter!

Uraganet kane emra femrash,sepse kur vijne jane te ngrohte e te lagesht,dhe kur ikin te kane perlare shtepine dhe makinen!

Vitet qe nje femer zbret nga mosha e saj,nuk i flak tutje...ua shton shoqeve te saj!

Zoti krijoi femren ne fund fare,sepse nuk donte keshilla ndersa po krijonte mashkullin!


Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #31 Me: Qershor 11, 2010, 01:40:45 MD »
ktu eshte tema per te degjeneruar meshkujt .. ;D apo do lani borxhet  ? lol

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #32 Me: Qershor 11, 2010, 08:11:33 MD »
Hajduti te kerkon:portofolin ose jeten
Gruaja............ te dyja.

Grate kalojne gjithe jeten duke u perpjekur te na ndryshojne,dhe kur me ne fund ja arrijne ,na thone:nuk je me ai qe kam njohur!

Kush eshte ndryshimi mes gruas dhe mushkonjes?
Qe mushkonjes,kur te thith gjakun,nuk ke nevoje ti perkedhelesh koken.

Grate jane si majmuni...nuk e leshojne asnjehere degen,pa u kapur ne nje dege tjeter!

Uraganet kane emra femrash,sepse kur vijne jane te ngrohte e te lagesht,dhe kur ikin te kane perlare shtepine dhe makinen!

Vitet qe nje femer zbret nga mosha e saj,nuk i flak tutje...ua shton shoqeve te saj!

Zoti krijoi femren ne fund fare,sepse nuk donte keshilla ndersa po krijonte mashkullin!ktu eshte tema per te degjeneruar meshkujt .. ;D apo do lani borxhet  ? lol


Bler, tek te gjitha keto meshkujt degjenerohet, pasi tregohet se sa e zonja eshte femra  :D [bigok], dhe sa "jo inteligjent" jane meshkujt  [cheesy1]
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #33 Me: Gusht 24, 2010, 08:22:34 MD »
a ta vendos ktu ?  [teethsmile]


Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #34 Me: Gusht 26, 2010, 10:12:07 PD »
po neve qe sdim anglisht moj bleri si tja bejme [tongue3] [tongue3]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #35 Me: Gusht 26, 2010, 04:04:49 MD »
E din  ti pse burrat si kap semundja e lopes se cmendur
sepse ata jane derra ...   
 got :-* :-*

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #36 Me: Gusht 26, 2010, 05:10:40 MD »
o gra, ma komentoni qik ket figuren ?? [teethsmile]

Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #37 Me: Gusht 26, 2010, 09:24:46 MD »
hahhaha sh e bukur visi duhesh edhe 30 % thashetheme po mir [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #38 Me: Gusht 26, 2010, 11:57:15 MD »
lere se me kte foto, ja bera gropen vetes [laugh1]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #39 Me: Gusht 27, 2010, 02:35:01 MD »
pse te ka ber presion ndonjera  <muskul>futju me karate ti je rripi zi [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [cheers]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #40 Me: Gusht 27, 2010, 03:22:59 MD »
  [prankster] truri i meshkujve  [rlmao]


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #41 Me: Gusht 27, 2010, 03:26:47 MD »
Ja dhe truri i meshkujve  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #42 Me: Gusht 27, 2010, 03:29:04 MD »
kete e keni ju te dyja me duket

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #43 Me: Gusht 27, 2010, 03:30:38 MD »
 ne kemi tru mashkulli jo se jemi [rlmao]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #44 Me: Gusht 27, 2010, 03:31:22 MD »
po neve qe sdim anglisht moj bleri si tja bejme [tongue3] [tongue3]

meso o xhon, te kapi viti 2010 akomoa sdi 2 kokrra anglisht ;D