Autori Tema: <<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>  (Lexuar 15010 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Me: Mars 15, 2008, 08:54:25 PD »
Cfare i mungon mashkullit, qe mendon se ka krejt?
1 femer qe t'i mesoje si funksionon.
Pse meshkujt duan t'martojne virgjinet?
S'durojne dot kritiken.
Pse Zoti ka krijuar meshkujt?
Vibratoret s'presin bar.
Cili eshte ndryshimi mes mashkullit dhe derrit?
Derri s'behet mashkull, kur pihet.
Pse meshkujt kane ndergjegjen e paster?
S'e perdorin kurre.
Pse meshkujve iu pelqen femra inteligjente?
Polet e kunderta afrohen.
Pse n'Parajse shkon vec 10% e meshkujve?
Te shkonin me shume, do ishte ferri.

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #1 Me: Mars 15, 2008, 10:12:13 PD »
mondiana me shkrive yllo qe ne mjes  ahahahahaha
tani fillojme
Cfare i mungon mashkullit, qe mendon se ka krejt?
--------------------------------------------------------
1 femer qe t'i mesoje si funksionon.    ktu shpjegohu icik ku e ke llafin se mu mshko ke e di ti
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pse meshkujt duan t'martojne virgjinet?
S'durojne dot kritiken.
-------------------------------------------
mbase e ke llafin per katunaret iku ajo kohe,, kjo o zgjedhje me rrezik
varet nga femra se mund te lidhet me ty perjete edhe as mos ti hedhi sy mashkulli tjeter ne bote,, ose ti filloj aventurat kur tjet e martume me kalamoj edhe si ve faj se se shijoi jeten,,,
kshu qe zgjidhja me e mire eshte te zgjedhesh dike qe e ka shiju jeten   
po jo ta ket bo fertele ahaha mejfjale te jete ne gjendje te jepet te burri   
i bi shkurt se o muhabet i gjat ky  ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
   Pse Zoti ka krijuar meshkujt?
Vibratoret s'presin bar.
Cili eshte ndryshimi mes mashkullit dhe derrit?
Derri s'behet mashkull, kur pihet.
Pse meshkujt kane ndergjegjen e paster?
S'e perdorin kurre.   
Pse n'Parajse shkon vec 10% e meshkujve?
Te shkonin me shume, do ishte ferri.
----------------------------------------------
shiko po te filloj une me te metat e femrave filloj tani e smaroj deri neser kshu qe sdo 
them gjo yllo se fjalet e mia percellojne sidomos te pikat e dobta qe kom ne forum,, sepse eshte bota e femres ashtu sic e ka kriju natyra sic ka edhe mashkulli te vetat yllo nga natyra
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pse meshkujve iu pelqen femra inteligjente?
Polet e kunderta afrohen.
------------------------------------------------
kush te tha qe ju pelqen edhe pse jan te rralla edhe ato shumices sju pelqen,, sepse mashkullit i pelqen te jet superjor edhe kur tjetra ja mbyll gojen ne cdo teme ndihet si debil
se i zgjuari/a gje lloj lloj varjacjonesh per te mbeshtetur mendimin e tij  edhe e dredh sa anej knej edhe si perfundim ai/o del i fituar ne cdo konflikt
polet e kunderta afrohen po ,po ka te beje vetem ne karakter jo zgjuarsi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
pucccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
yllo deri sa sta ma suma me u honger me mu ne msn ahahaahhhaha
e ke ni lageshtiren ahahahah

                           

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #2 Me: Mars 15, 2008, 10:51:45 PD »
Ja pra dhe
Sales
nuk i pritej te vertetonte menjehere, ato qe sapo thashe me lart, mbi ato qe me mire t'i humbesh se t'i gjesh
 
D.m.th.
MESHKUJT...
 
Hahaha...
No Com me shume
SALAAAAAAAA
 
Hahaha...

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #3 Me: Mars 15, 2008, 11:37:47 PD »
cncncnnccnnc se dim tani kush ja ka nevojen me shum njeri tjetrit juve ne apo ne ju :)
mos dal kot me vertetime edhe fakte apo perqindje ose raste konkrete
po shkurt nje mashkull duron pa femer kurse femra kurr ne bote natyra :)
sdu me hap topic per femra edhe dobesite e saj si ty :)
po mthuj nje femer qe osht e knaqur nga ato qe i jep nje mashkull
ne lidhje me cdo gjo ngopeni ndonjehere ju ahaahahah
sa me shum tju japesh aq me shum doni
prandaj edhe njerzit ne cdo lidhje duhet me e mor kadale kadale cdo gjo cik e nga i cik
vetem kur je i dashurum qe smeno gjo po aty po ske ci bo bo muuuuuuuuuu
po tpakten perpiquni sa mundet secili tkeni trunin e kthjellet kur sje me te se kur je ske ci bo :)
mondiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
yllo natyra e boni moshkullin hamshor shif gjith kafshet shpendet  etj etj
po tani sic kon ardh kohet na e morin femrat ne kthese jon ndrru rolet
se deri para ca vitesh ishte moshkulli sic the ti me lart krijote vujtje etj etj
kto filizat e ri e kon kuptu keq demokracine kon mor kot mkot
qe te sqarohemi sjom i mendimit pleshtit edhe nuk i fus tgjitha me i kallup as flas konkretisht
per ndonjeren ku di une ku**a me e keqe tjete sdo i them gjysem llafi une as kunj
gocat qe kom fatin e modh qe njofta ne kte forum e din menimin tim secila per te
edhe as ka ndryshu,, kjo qe mos kemi keqkuptime ose perkthime menimesh nga secila
pucccccccccccccccccccccccccccccccccccc nastroooooooooooo the bestttttttttttt

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #4 Me: Mars 15, 2008, 02:04:52 MD »
Cfare i ndodh mashkullit qe gelldit 1 mize?
KA ME SHUME NEURONE AKTIVE NE STOMAK SE NE KOKE

Cili eshte libri me i holle ne bote?
"AJO QE MESHKUJT DINE MBI FEMREN"

Pse 1 mashkull s'mund te jete me karakter dhe inteligjent ne t'njejten kohe?
TE ISHTE I TILLE DO ISHTE FEMER

Cfare tha Zoti pasi krijoi mashkullin?
MUND TE PERMIRESOHEM SHUME

Pse jane te nevojshem miliona spermatozoide per 1 fekondim?
SPERMATOZOIDET JANE MESHKUJ DHE S'NDALEN KURRE PER TE KERKUAR INFORMACION MBI RUGEN E DREJTE
 

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #5 Me: Mars 24, 2008, 12:32:06 MD »
Cfare i ndodh mashkullit qe gelldit 1 mize?
KA ME SHUME NEURONE AKTIVE NE STOMAK SE NE KOKE

Cili eshte libri me i holle ne bote?
"AJO QE MESHKUJT DINE MBI FEMREN"

Pse 1 mashkull s'mund te jete me karakter dhe inteligjent ne t'njejten kohe?
TE ISHTE I TILLE DO ISHTE FEMER

Cfare tha Zoti pasi krijoi mashkullin?
MUND TE PERMIRESOHEM SHUME

Pse jane te nevojshem miliona spermatozoide per 1 fekondim?
SPERMATOZOIDET JANE MESHKUJ DHE S'NDALEN KURRE PER TE KERKUAR INFORMACION MBI RUGEN E DREJTE
 

esht e kot qe  flisni gjith kto llafe...e  kam thon se per ça esht femra ne ket  bot dhe s'ka nevoj te fliten gjith kto muhabete te kota..do mbetet gjithmon posht burrave se  ashtu esht vizatimi i jetes per  femrat!!  ;D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #6 Me: Maj 08, 2008, 01:15:28 PD »
PERSE FEMRAT ZGJEDHIN GJOTHMONE BURRA TE SHENDOSHE DHE TE PAPJEKUR QE KALOJNE KOHEN NE MBREMJE DUKE PIRE BIRRA E DUKE PARE NDESHJE FFUTBOLLI 
SEPSE ATO NUK ZGJEDHIN...ska te tjere E DINI PSE MESHKUJT FISHKELLEJNE ME MIRE SE GRATE 
SEPSE ATA KANE NJE TRU ZOGU  :P :P :P


cfare eshte per nje mashkull nje mbremje romantike 
nje stadium me drita qirinjsh   :P :P :P   
E din  ti pse burrat si kap semundja e lopes se cmendur
sepse ata jane derra ... :P :P :P


E DINI PSE BURRAT NGJASOJNE ME TIGANIN     
SE PO I HOQE BISHTIN S HYNE NE PUNE PER ASGJE  :P :P :P :P
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #7 Me: Maj 08, 2008, 01:16:44 PD »
HAHAHAAHAHAHAHAAH Klasike Gotika :-*
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #8 Me: Maj 08, 2008, 01:17:25 PD »
nje urraaaaaaaaaaaaaa per grate  :P :P :P :P :P
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #9 Me: Maj 08, 2008, 01:18:36 PD »
PSE BURRAT JANE SI BANJOT PUBLIKE....   
SEPSE OSE JANE GJITHNJE TE ZENA ...     
OSE JANE PLOT M..T....     
OSE JANE JASHTE SHERBIMIT       
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAAAA
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #10 Me: Maj 08, 2008, 01:19:00 PD »
HAHAHAAHAHAHAHAAH Klasike Gotika :-*
:-* :-* :-* :-* ;) ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #11 Me: Maj 08, 2008, 01:19:21 PD »
GIRL  POWER  4EVER
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #12 Me: Maj 08, 2008, 01:22:24 PD »
ahahahahaahahah
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #13 Me: Maj 08, 2008, 01:26:12 PD »
kur zoti krijoi adamin dhe even i tha
tani me kan mbetur dy gjera
njera eshte per te bere pipin ne kembe ...dhe tjetra....
un un un u hodh adami ....
dhe pasi e mori filloi te lagte pemet anembane dhe barin
cte mbetet akoma pyeti eva
truri ...i tha zoti duke ja dhene  8) 8) 8)     
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Ja dhe 1 per meshkujt...>>
« Pergjigju #14 Me: Korrik 02, 2008, 07:30:31 PD »
Meshkujt jane...

Si kompjuteri: veshtire t'i kuptosh dhe me pak memorje...
Si mascara: shkrihen menjehere, pas lotit te pare...
Si shishja e birres: bosh nga qafa e lart...
Si spaghetat: sa me shume skuqen, aq me shume ngjiten...
Si rete: vec pasi shkojne, mund te shpresosh, ne nje dite te bukur...