Autori Tema: Ku te con sinqeriteti ne FB.  (Lexuar 1882 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ku te con sinqeriteti ne FB.
« Me: Qershor 03, 2013, 10:41:19 MD » [cheesy1] [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Qershor 03, 2013, 10:47:00 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Ku te con sinqeriteti ne FB.
« Pergjigju #1 Me: Qershor 04, 2013, 11:19:46 PD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Ku te con sinqeriteti ne FB.
« Pergjigju #2 Me: Qershor 04, 2013, 11:21:22 PD »
Paskam ngaterruar nenrubrike  [cheesy1] [cheesy1]
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë juniors

 • qaramani vogel
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 19
 • lind duke qar jeton i perlotur dhe vdes i gezuar
  • vdekja dhe jeta nje gje kan te perbashket konfuzion
Ku te con sinqeriteti ne FB.
« Pergjigju #3 Me: Qershor 11, 2013, 04:52:38 MD »
 [cheesy1]
nje dit do vdes i qeshur se boll lot kam derdhur