Autori Tema: Ja si luajn meshkujt ne kosove  (Lexuar 3620 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ja si luajn meshkujt ne kosove
« Me: Nëntor 27, 2007, 05:48:22 PD »
..
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë fuki206

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Ja si luajn meshkujt ne kosove
« Pergjigju #1 Me: Janar 03, 2008, 04:01:49 MD »
Keta nuk jan ne Kosove keta jon ne Maqedoni shqiptar te maqedonis shikoje theksin e te folurit

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ja si luajn meshkujt ne kosove
« Pergjigju #2 Me: Janar 04, 2008, 03:06:34 PD »
Tani une nuk e njoh kaq mire theksin, por me thane ne kosove eshte... Ndoshta jan edhe maqedonas nuk eshte se jap 100% i sigurt...
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë arlinda

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Ja si luajn meshkujt ne kosove
« Pergjigju #3 Me: Qershor 29, 2008, 07:32:45 MD »
ooooooo nuk osht e vertet qe jon kosoves  ndegjo si flasin e mos ja fut kot  ok