Autori Tema: Femra hakmeret  (Lexuar 3928 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Femra hakmeret
« Me: Nëntor 08, 2009, 06:55:22 MD »

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Femra hakmeret
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 08, 2009, 08:56:55 MD »
Oh my god e la cunin pa kalamoj !
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Femra hakmeret
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 08, 2009, 08:58:51 MD »
hahahah sa budallaqe po nuk trajtohet vegla ashtu mer ncncnc   veglen po deshe me e demtu  ka menyra te tjera hahah

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Femra hakmeret
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 08, 2009, 09:07:27 MD »
Auchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  that must  hurt  [rolleyes1]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Femra hakmeret
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 08, 2009, 09:14:08 MD »
e ndjeva dhe un qe jam femer jo me meshkujt  [scared] [scared]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Femra hakmeret
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 08, 2009, 09:15:44 MD »
 [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]  jo aty mi ....ca ben kjo re se gjyna ai dhe femrat ne pergjithsi  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
Femra hakmeret
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 08, 2009, 09:19:52 MD »
Nje arsye te kesh frike femrat
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Femra hakmeret
« Pergjigju #7 Me: Janar 28, 2010, 02:46:02 PD »
 ;blinkyeyes; ;blinkyeyes; ;blinkyeyes; ;blinkyeyes; qyqjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Femra hakmeret
« Pergjigju #8 Me: Janar 28, 2010, 10:17:12 MD »
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... kjo po qe eshte hakmarrje!   [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Femra hakmeret
« Pergjigju #9 Me: Qershor 10, 2010, 01:24:26 MD »
ufffffffffffffffffffffffff ci paska bo te shkretit...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë sajmiri

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
Femra hakmeret
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 25, 2011, 05:19:48 MD »
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyx100   ca hakmarrje
Dimplomacia esht arti qe i lejon te tjeret te veprojn ashtu si un dua.