Autori Tema: emocjonet  (Lexuar 3898 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shqiptarja

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 345
 • Popullariteti: 1
emocjonet
« Me: Dhjetor 26, 2007, 01:27:35 MD »
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 26, 2007, 02:15:30 MD nga n00b »

Jashtë Linjë shqiptarja

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 345
 • Popullariteti: 1
emocjonet
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 26, 2007, 01:33:35 MD »

Jashtë Linjë shqiptarja

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 345
 • Popullariteti: 1
emocjonet
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 26, 2007, 01:38:48 MD »

Jashtë Linjë shqiptarja

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 345
 • Popullariteti: 1
emocjonet
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 26, 2007, 01:44:16 MD »
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 26, 2007, 02:13:57 MD nga n00b »

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
emocjonet
« Pergjigju #4 Me: Janar 28, 2010, 02:58:40 PD »
hahahahahha sa kam qesh
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
emocjonet
« Pergjigju #5 Me: Qershor 10, 2010, 01:32:53 MD »
hahahahhahahahah sidomos kjo e fundit...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''