Autori Tema: E ka fajen American Pie  (Lexuar 2325 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
E ka fajen American Pie
« Me: Nëntor 08, 2009, 06:58:46 MD »

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
E ka fajen American Pie
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 27, 2009, 03:30:49 MD »
 ;surprised;

La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
E ka fajen American Pie
« Pergjigju #2 Me: Janar 28, 2010, 02:38:47 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
E ka fajen American Pie
« Pergjigju #3 Me: Janar 28, 2010, 10:29:34 MD »
gati me e fut ne furr ... po me gjithe mikun e atij tipit vec  [teasing]
Alors on Danse