Autori Tema: Pyetje -Pergjigje matematike shume te sakta! :P  (Lexuar 18258 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë rrokisti

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 21
  • Popullariteti: 0
  • profeti i se keqes
Pyetje -Pergjigje matematike shume te sakta! :P
« Pergjigju #15 Me: Gusht 17, 2009, 11:45:11 MD »
nje pyetje kisha cfare ben nje matematicien diten qe martohet.