Autori Tema: Natyra sipas numrave  (Lexuar 3047 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Natyra sipas numrave
« Me: Mars 25, 2010, 12:13:45 PD »


Natyra sipas numrave nga Cristóbal Vila

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Natyra sipas numrave
« Pergjigju #1 Me: Mars 25, 2010, 12:17:19 PD »


Natyra sipas numrave nga Cristóbal Vila

E mrekullueshme  [bravo] [bravo] [bravo]

Jashtë Linjë Kushtrimm

 • Programmer ?? -4-
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • Maths Herooo !
Natyra sipas numrave
« Pergjigju #2 Me: Janar 01, 2011, 11:04:59 MD »
Wow ..... shume video interesante