Autori Tema: A Beautiful Mind...  (Lexuar 1448 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
A Beautiful Mind...
« Me: Dhjetor 12, 2011, 07:11:56 MD »
Filmi "A Beautiful Mind" flet per jeten e Matematicienit John Nash...Shikim , frymezim dhe iluminim te kendshem...

Soltanto nell'misteriose equazioni dell amore che si può trovare ogni Ragione Logica...!!!

http://www.movie2k.to/A-Beautiful-Mind-watch-movie-374681.html
« Redaktimi i Fundit: Korrik 25, 2012, 06:28:29 MD nga ☼ Bea ☼ »